ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Μαγειρική από όλο τον κόσμο

Elevate Your Career in Beauty and Wellness

Ξεκινήστε ένα μοναδικό γαστρονομικό ταξίδι, εξερευνώντας παγκόσμιες γεύσεις και τεχνικές. Από τα ινδικά μπαχαρικά στη γαλλική γαστρονομία, τα ιταλικά ρουστίκ πιάτα μέχρι τη μεξικάνικη σπιρτάδα, τα μαθήματά μας με καθοδήγηση από ειδικούς προσφέρουν ένα ταξίδι στη διεθνή μαγειρική. Ιδανικό για επίδοξους σεφ και λάτρεις του φαγητού, διευρύνετε τους γαστρονομικούς σας ορίζοντες μαζί μας.

APPLY NOW

Γιατί να επιλέξετε το Intercollege

ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΙΚΟ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΟΥ ΣΑΣ

Βραβεύτηκε ως η καλύτερη Σχολή στη Νότια Ευρώπη για Μαγειρικές Τέχνες το 2017 και το 2019.

Διδασκαλία που συνδυάζει τέλεια θεωρητική εκπαίδευση και πρακτική επίδειξη σε υπερσύγχρονα εργαστήρια Ζαχαροπλαστικής και Αρτοποιίας.

Βραβευμένη Σχολή με Χρυσά Μετάλλια σε διεθνείς διαγωνισμούς.

ΒΑΣΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

• Οι παρουσιάσεις του προγράμματος θα πραγματοποιηθούν από επαγγελματίες του χώρου της γαστρονομίας, σεφ από την Κύπρο και το εξωτερικό που έχουν εντυπωσιακά βιογραφικά, αστέρια Michelin ή είναι πρεσβευτές της εθνικής τους κουζίνας.
  • Το πρόγραμμα θα εξερευνήσει τις πλούσιες γεύσεις της μεσογειακής και ασιατικής κουζίνας.

Σύνοψη προγράμματος

Διάρκεια

4 μαθήματα, 12 ώρες
Κάθε Τετάρτη 18:00 – 21:00

Γλώσσα Διδασκαλίας

Κόστος συμμετοχής

200 ευρώ

ΥΕΠΡΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ

ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ

Fine Practice experience

Η εκπαίδευση πραγματοποιείται μέσα από ένα τέλειο συνδυασμό θεωρητικής εκπαίδευσης και πρακτικής επίδειξης, σε άρτια εξοπλισμένα εργαστήρια με σύγχρονο εξοπλισμό, συμπεριλαμβανομένου του μεγαλύτερου γαστρονομικού αμφιθέατρου του νησιού, με εξειδίκευση στην εκπαίδευση.

Programme Highlights

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ