ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ
Πανεπιστήμιο Λευκωσίας
Λεωφόρος Μακεδονίτισσας 46, Λευκωσία
Millenium Building M115

Το Intercollege Λευκωσίας, ως εθνικός εταίρος του Ευρωπαϊκού Έργου Safety4EL – Βελτιωμένη Ασφάλεια για τους Ηλεκτρολόγους διοργανώνει ημερίδα πληροφόρησης και ανοιχτής συζήτησης, με σκοπό την ενημέρωση για τους στόχους και τις επιμορφωτικές δράσεις του έργου σχετικά με την πρόληψη του κινδύνου στον χώρο εργασίας.

Στη συνάντηση καλούνται να συμμετάσχουν επαγγελματίες και μαθητευόμενοι ηλεκτρολόγοι, επαγγελματικοί και επιστημονικοί φορείς, εκπρόσωποι φορέων από τον τομέα της Υγείας και Ασφάλειας Εργασίας από δημόσιους φορείς και ιδιωτικές επιχειρήσεις, Εκπρόσωποι του Υπουργείου Εργασίας και Κοινωνικών Ασφαλίσεων, της Αρχής Ανάπτυξης Ανθρώπινου Δυναμικού, του Κέντρου Παραγωγικότητας, του Κυπριακού Εμπορικού και Βιομηχανικού Επιμελητηρίου και της Ομοσπονδίας Εργοδοτών και Βιομηχάνων, αλλά και εκπαιδευτές που δραστηριοποιούνται στον τομέα της επαγγελματικής εκπαίδευσης και κατάρτισης ειδικά σε σχέση με το επάγγελμα του ηλεκτρολόγου.

Η ενημερωτική συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στις 25 Ιουλίου 2017, μεταξύ των ωρών 17:00 – 20:30 στο Πανεπιστήμιο Λευκωσίας και η συμμετοχή είναι ΔΩΡΕΑΝ (Τηλ. 22 841-500).
Το πρόγραμμα της εκδήλωσης όπως και το πρώτο ενημερωτικό δελτίο του έργου επισυνάπτονται.

Η δήλωση ενδιαφέροντος είναι απαραίτητη: [email protected] ή μέσω τηλεφώνου στο 22 842 550.
Για περισσότερες πληροφορές σχετικά με το έργο Safety4El http://safety4el.net/

Share This Story, Choose Your Platform!