Αγαπητοί συνάδελφοι,

Με χαρά σας ενημερώνουμε για τα νέα προγράμματα του κορυφαίου φορέα κατάρτισης στην οινική εκπαίδευση Wine & Spirit Education Trust (WSET) του Λονδίνου, για το νέο ακαδημαϊκό έτος, που προσφέρονται από το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας.

•  WSET Level 1 – Award in wines: 21 (Παρασκευή) και 22 (Σάββατο) Οκτωβρίου.
  •  WSET Level 2 –- Award in wines and spirits: 18 (Παρασκευή), 19 (Σάββατο), 24 (Πέμπτη), 25 (Παρασκευή), 26 (Σάββατο) Νοεμβρίου.

Τα πιο πάνω προγράμματα προσφέρονται στην Ελληνική γλώσσα, με δυνατότητα επιλογής για την εν λόγω εξέταση σε Ελληνική ή Αγγλική γλώσσα.

Περισσότερες πληροφορίες για τα προγράμματά μας μπορείτε να βρείτε στα επισυναπτόμενα έντυπα.

Δηλώστε το ενδιαφέρον σας συμπληρώνοντας την επισυναπτόμενη «Δήλωση Συμμετοχής», και αποστείλετέ την μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος στο papamichael.f@unic.ac.cy είτε μέσω τηλεομοιότυπου στο 22842555.

Μπορείτε να προωθήσετε την ενημέρωση σε γνωστούς και φίλους που πιθανόν να ενδιαφέρονται!

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες.

Καλή συνέχεια!

WSET Regards,