Αρχές και Τεχνικές Αναβάθμισης της Ποιότητας και της Παραγωγικότητας

Επίθετο

Ηλ.διεύθυνση (e-mail)

Τηλέφωνο

Με την υποβολή αυτής της φόρμας, αναγνωρίζω ότι το Intercollege μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου μέσω e-mail ή τηλεφώνου.

Αρχές και Τεχνικές Αναβάθμισης της Ποιότητας και της Παραγωγικότητας

• Αν αναζητάτε τρόπους βελτίωσης της παραγωγικότητας της επιχείρησής σας.
• Αν ψάχνετε τρόπους για να επιβιώσει και να λειτουργήσει αποδοτικά στους οικονομικά δύσκολους καιρούς.
Αν θέλετε νε βελτιώσετε τη χρήση των ανθρώπινων πόρων για την παραγωγή του μεγαλύτερου δυνατού αποτελέσματος.

…Τότε δηλώστε συμμετοχή στο πρόγραμμά μας!

Με το πέρας του προγράμματος οι συμμετέχοντες αναμένεται:

• Να αναπτύξουν μεθόδους για την αποδοτικότητα και τη βελτίωση της παραγωγικότητας στις διαδικασίες εκτέλεσης της καθημερινής εργασίας.
• Να αναπτύξουν την ικανότητα της δημιουργικής λήψης αποφάσεων.
• Να αναζητούν την συνεχή βελτίωση στον τομέα της εργασίας τους.

ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ:
• Ιδιοκτήτες Εταιρειών
• Διευθυντικά Στελέχη Επιχειρήσεων
• Υπεύθυνους Ανθρώπινου Δυναμικού
• Άτομα σε εποπτικές θέσεις,
• Υπεύθυνους Τμημάτων και
• Πτυχιούχους σε υπεύθυνες θέσεις.

ΜΕΘΟΔΟΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ
Περιλαμβάνει: Διάλεξη, συζήτηση, πρακτική εργασία σε ομάδες.

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΜΕΣΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
Εκπαιδευτικό εγχειρίδιο, Χαρτοπίνακας, Ηλεκτρονικός Υπολογιστής και διασκόπιο

ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΡΗΣΗΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ
Παρουσιολόγιο ΑνΑΔ

ΓΛΩΣΣΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΣΕΩΝ
Ελληνικά

ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Τήρηση παρουσιολογίου, Αξιολόγηση της αποδοτικότητας του εκπαιδευτή, Αξιολόγηση από τους συμμετέχοντες για την γενική οργάνωση και εκτέλεση του σεμιναρίου από το εκπαιδευτικό ίδρυμα.

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ:
Με το τέλος του προγράμματος θα απονεμηθεί  πιστοποιητικό παρακολούθησης στους συμμετέχοντες.  Στο κάθε πιστοποιητικό πέραν των άλλων βασικών στοιχείων που θα συμπεριλαμβάνει θα αναγράφεται ότι το πρόγραμμα εγκρίθηκε από την Αρχή Ανάπτυξης Ανθρώπινου Δυναμικού Κύπρου.

ΩΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ:
Σύνολο: 8 ώρες

ΤΟΠΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ:
Πανεπιστήμιο Λευκωσίας

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΑ:
Η Φανή Παπαμιχαήλ είναι κάτοχος πτυχίου «Κοινωνιολογίας με minor στην Πολιτική Επιστήμη» από το Πανεπιστήμιο Κύπρου και κάτοχος μεταπτυχιακού τίτλου «Master in Business Administration (MBA)» από το Cyprus Institute of Management. Τα ερευνητικά της ενδιαφέροντα εστιάζονται στον τομέα των Κοινωνικών Επιστημών, της Επικοινωνίας και της Ανάπτυξης Προσωπικότητας.

ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΑΝΑ ΑΤΟΜΟ:
Αρχικό Κόστος €150
Κόστος μετά την επιχορήγηση €30
*Μειωμένο δικαίωμα συμμετοχής για άνεργους, κάτω από συγκεκριμένες προϋποθέσεις.

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:
Intercollege/Μονάδα Εκπαίδευσης και Κατάρτισης